Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Porady

Porady dotyczące kupna, sprzedaży nieruchomości, działek, udzielanych kredytów oraz urządzania mieszkania, aranżacji wnętrz.


mieszkanie

Aranżacja wnętrz dla każdego

mieszkanie : aranżacja wnętrz
Wielu ludziom aranżacja wnętrz kojarzy się z dużymi kosztami i z mnóstwem zachodu, jednak w rzeczywistości wcale nie musi to tak wyglądać. Każdy chciałby mieć piękne i funkcjonalne mieszkanie, jednak niemal każdy myśli, że wiąże się z wysokimi kosztami, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że dom można zaprojektować samemu, wszystko zależy od inwencji twórczej i wyobraźni.
mieszkanie

Tanie mieszkania

mieszkanie : zakup mieszkania
Zazwyczaj w momencie kiedy chcemy rozpocząć życie na własną rękę, pierwszym i najbardziej palącym problemem staje się zakupienie i opłacenie własnego mieszkania. Jak chyba wszyscy zdają sobie dobrze sprawę, nie jest to rzecz prosta.
mieszkanie

Nasze pierwsze mieszkanie

mieszkanie : Wynajem mieszkania
W życiu każdego człowieka nadchodzi moment, w których trzeba kupić sobie pierwsze własne mieszkanie. Czasami tym momentem jest osiągnięcie pełnoletności, czasami robimy to po dwudziestce, czasami po trzydziestce, a w niektórych przypadkach nawet czterdziestce. Jednak opuszczenie rodzinnego domu to coś, co nie ominie nikogo. Ale jakie powinno być pierwsze mieszkanie? Jak powinniśmy się do tego zabrać?

"Osiem razy O" - pokonaj stres

Stres : Walka ze stresem
Tempo życia wzrasta w zastraszający sposób. Już od małego dzieci uczestniczą w ostrej rywalizacji o oceny, pochwały i ilość zajęć dodatkowych, które zapewnią im sukces w przyszłości. W tym samym czasie ich rodzicie miotają się pomiędzy pracą, domem i często kolejnymi studiami, które przecież „trzeba” mieć.
aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz z pomocą specjalisty – czy warto?

aranżacja wnętrz : projekty wnętrz
W czasach kapitalizmu i nieustanną pogonią za pieniądzem, coraz większe znaczenie ma dobra prezentacja własnej osoby. Powszechnie wiadomym jest fakt, że osobie o wysokim statusie społecznym nie wypada pokazywać się w używanym garniturze, czy kiepskiej jakości samochodzie. Okazuje się jednak, że oprócz wymienionych wyżej elementów, tak samo istotne jest własne mieszkanie lub miejsce pracy, które ma być nie tylko wygodne, ale i pełnić fukcję reprezentacyjną. Tu do głosu dochodzą profesjonaliści, których specjalizacją jest właśnie aranżacja wnętrz.

wynajem mieszkania

Wszystko o podatku od najmu

Podatki : Wynajem mieszkania
Najem może być postrzegany, jako dwa różne sposoby zarobku. Może być oddzielnym źródłem dochodu, lub stanowić przedmiot działalności gospodarczej: gdy podatnik to do ewidencji działalności gospodarczej.

kredyt na mieszkanie

Kredyt na własne M, to nie takie proste

kredyt mieszkaniowy : zdolność kredytowa : nieruchomości
Aby wziąć kredyt na mieszkanie trzeba praktycznie spełnić mnóstwo warunków. Poniżej zostały pokrótce wyjaśnione wszystkie punkty tej drogi przez mękę do wymarzonego mieszkania.

urządzenie mieszkania

Co zrobić by mieć dobrze urządzone mieszkanie?

projektowanie domu : własny dom : działka
Kupujemy mieszkanie, otwieramy firmę lub lokal gastronomiczny. Cokolwiek to nie będzie, dobrze zaaranżowane wnętrze jest podstawą dobrego samopoczucia i sukcesu. Dlatego tak ważne w dzisiejszych czasach jest zadbanie o wyjątkowy wystrój pomieszczeń. Zwykła, szara restauracja nie przyciągnie klientów, w przeciwieństwie do restauracji o ciekawym i pomysłowo zaaranżowanym wnętrzu.

aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz

aranżacja wnętrz : projekt kolorystyki : architekt
Każdy z nas marzy o pięknym, przytulnym domu, w którym może znaleźć spokój, ukoić naszą duszę. Słowo dom powinno nam się kojarzyć z ciepłem, a na myśl przywodzić najpiękniejsze chwile w życiu, bo gdzie indziej je przeżywamy jak nie w domu. Jeżeli chcemy aby nasz dom był wspaniale urządzony i dopasowany do naszych potrzeb warto zlecić projekt specjalnej firmie, która zajmie się aranżacją wnętrz.

własny dom

Czy warto inwestować we własny dom?

działka : kupno : ziemia
Posiadanie własnego domu to marzenie wielu ludzi, szczególnie tych, którzy mają już dość przebywania w małym mieszkaniu w bloku. Brak swobody, prywatności, czy choćby własnego kawałka zieleni niejednokrotnie przekonuje ludzi do zmiany miejsca zamieszkania. Dom można wybudować samemu, kupić w stanie surowym bądź całkowicie wykończonym. Tak czy inaczej, jedno jest pewne, własny dom to azyl, małe, prywatne miejsce na Ziemi, gdzie spędza się znaczną część swojego życia. Dlatego warto zainwestować w ten wybór.
Copyright 2008. All rights reserved.