Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Niewielkie mieszkania
ceny mieszkań

Jeśli chodzi o Polskę, to w dzisiejszych czasach mieszkania są chyba jednym z największych zmartwień każdej młodej pary. Generalnie są one zmartwieniem praktycznie każdego, kto marzy o tym aby wreszcie zacząć życie na własną rękę.

Co więc powinniśmy zrobić w tej sytuacji? Czy są sposoby na to aby zredukować koszta nie rezygnując jednocześnie z dobrej jakości? Oczywiście, jakieś rozwiązania zawsze istnieją. Zapewne bardzo dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji byłoby wynajęcie lub kupienie małego mieszkania. Jako że raczej dzisiaj nie chcemy mieć dużo dzieci a często młode pary decydują się na życie samemu niczym niezwykłym nie będzie fakt, że sami deweloperzy ostatnimi czasy stawiają głównie właśnie na ten rodzaj budownictwa. mieszkaniaChociaż jeszcze kilkanaście lat temu było to rzadkością, dzisiaj nie ma praktycznie żadnego problemu w momencie gdy chcemy kupić mieszkanie o powierzchni nie większej niż czterdzieści metrów kwadratowych. Polska dopiero zaczyna działać w ten sposób, niemniej jednak jeśli spojrzymy na kraje azjatyckie, takie jak na przykład Japonia, Chiny czy Tajwan szybko zauważymy, że większość budowli w tamtych terenach to nic innego jak właśnie jeden niewielki pokój plus malutka łazienka. Mimo wszystko wydaje mi się, że ludziom tak naprawdę nic więcej nie potrzeba. Tym bardziej że w Polsce mamy dodatkowo ten plus, że ściany są wystarczająco grube, abyśmy byli w stanie cieszyć się prywatnością. Jeśli zaś chcemy mieć własny kąt, małe mieszkania zawsze będą prawdopodobnie najlepszym wyborem.

Dawniej budowano głównie duże mieszkania a w dzisiejszych czasach stawia się przede wszystkim właśnie na mieszkania nieco mniejszych rozmiarów. Myślę, że bardzo dobrze pokazuje to w jaki sposób działa dzisiejszy rynek i jakie mamy zapotrzebowanie.

Daniel Libeskind
Architektura sztuką?
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.