Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Mój własny kąt
mieszkania : domki kanadyjskie:

Canada System W dzisiejszym czasach młodzi ludzie rzadko decydują się na zakup mieszkania, a co bardziej domu. Jakie są tego powody? Myślę że odpowiedź leży gdzieś pośrodku ceny, późnego ustabilizowania życia i walki o karierę.

Spróbujmy przybliżyć wszystkie przeciwności losu. Główny czynnik cena - odstrasza wielu potencjalnych nabywców w szczególności w wielkich miastach. Pogarszająca się sytuacja na rynku gospodarczym polski, oraz recesja na świecie odcinają jedyną drogę młodym ludziom jaką są kredyty. Ustabilizowanie życia i walka o karierę są ściśle powiązane ze sobą. Młodzi ludzie na pierwszym miejscu stawiają pracę, a co za tym idzie również często konieczność alokacji. Dopiero po pewnym czasie nadchodzi moment założenia rodziny. I co wtedy wybrać?

Musimy się zdecydować pomiędzy wielką aglomeracją miejską a własnym przytulnym domem. Może będę trochę stronniczy, ale czy wygoda miasta zastąpi spokój i ciszę dla nas i najbliższych. Z pewnością nie! Zapewne wielu z was myśli sobie że cena domu przewyższa cenę mieszkania. Nic bardziej mylnego, wszystko zależy od firmy i jakości usług świadczonych przez nią.

Przeglądając strony internetowe natknąłem się całkiem przypadkiem na nowy styl budowania domów. Domy Kanadyjskie jeszcze mało popularne w Polsce, mają swoją silną pozycje ma rynkach zachodnich a szczególności w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Skandynawii i Niemczech. Wielu z was zastanawia się zapewne czym te domy różnią się od pozostałych? Konkurencyjną ceną a przede wszystkim technologią. Domy kanadyjskie wyróżniają się szybkim okresem budowy (około 3 miesiące), oraz ciepłym budownictwem opartym o unikatowe procesy wykonawcze. Każdy dom może mieć własny projekt co charakteryzuje go niepowtarzalnym wykonaniem.

Gdzie można znaleźć taką ofertę. Odpowiedź jest bardzo prosta, spośród tysięcy ogłoszeń trzeba wybrać firmę która spełnia wymagania. Ja polecam Domki kanadyjskie. Sprawdziłem, zaufałem i nie zawiodłem się.
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.