Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Wygodne domy na przedmieściach
dom : domy na przedmieściach

Posiadanie własnego domu jest marzeniem większości z nas. Dawniej ci najbogatsi najchętniej zamieszkiwali w mieszkaniach w dużych miastach, a ci nieco gorzej sytuowani decydowali się na mieszkanie na wsi.. dziś tendencja ta się odwróciła. Niemniej jednak należy zdać sobie sprawę z faktu, że oba te rozwiązanie mają zarówno swoje wady jak i zalety. A idealnym wypośrodkowaniem pomiędzy nimi będą domy na przedmieściach.

Już tłumaczę dlaczego uważam tak a nie inaczej. Przede wszystkim, dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy w stanie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Mieszkanie w mieszkaniach może i jest nieco mniej wygodne ze względu na dużo bardziej ograniczoną przestrzeń osobistą i nie będziemy w stanie poczuć związku z naturą, co z kolei na pewno pozytywnie wpłynęłoby na rozwój naszych dzieci. Jest jednak jeszcze jeden szkopuł. domy na przedmieściachZazwyczaj duże domy umiejscawiane są daleko poza miastem. Co zaś wiąże się z tym, że tak naprawdę tracilibyśmy około dwóch godzin dziennie na codzienne dojazdy. Pomyślmy jednak o tym jeszcze raz. Mieszkanie, bezpiecznie i wygodny dojazd kontra dom, niebezpieczeństwo włamania, wszędzie daleko, ale za to w zamian mamy prywatność i bliski kontakt z naturą. Idealnym rozwiązaniem są domy na przedmieściach. Z jednej strony dają nam one możliwość do swobodnego korzystania z dobrodziejstw środowiska naturalnego, z drugiej zaś sprawiają, że dojechanie do pracy czy szkoły nie jest aż tak dużym problemem. Czyż to nie cudowne? Należy również zdawać sobie sprawę z faktu, że mimo wszystkich tych zalet (a może należałoby powiedzieć raczej braku wad?) domy na przedmieściach mają przede wszystkim jedną, jedyną wadę. Są najdroższą z możliwości.

Wydaje mi się, że ten argument mimo wszystko przeważy. W dzisiejszych czasach to właśnie domy na przedmieściach są najbardziej pożądaną i najdroższą rzeczą pod słońcem.
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.