Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Czy warto inwestować w nieruchomości w Szczecinie?
nieruchomości : szczecin : inwestycje

nieruchomości w Szczecinie

Na coraz szybciej rozwijającym się rynku nieruchomości, szybko przybywa nowych inwestorów. Każdy szukając swojej szansy zauważa duży potencjał jaki niesie za sobą inwestowanie w obiekty z cegły, betonu, stali i drewna. Jednak jak to zawsze bywa zwiększone możliwości zarobkowe niosą za sobą zwiększone ryzyko takich inwestycji. Generalnie trend wzrostowy widać w całej Polsce jednak, aby dobrze i szybko się wzbogacić trzeba szukać swoje szansy w dobrej analizie. Kto choć raz widział wyniki szczegółowego badania rynku wie, że najlepszą inwestycją będzie zachód naszej ojczyzny.

Z powodu bliskości tych terenów do dużo droższych Niemiec słowa "nieruchomości Szczecin" są sobie bliskie. Inwestycja w tym właśnie mieście dała najlepszy zwrot w całej Polsce pomijając stolicę. Szczecin był zawsze popularnym miejscem wśród naszych zachodnich sąsiadów. Jak głosi legenda miasto to miało pierwotnie należeć do NRD, jednak ustalanie granicy w okolicy Szczecina przebiegało w na tyle dobrej atmosferze poranka, po dobrze zakrapianym wieczorze, że Stalin, nie chcąc wytężać umysłu, wziął linijkę i ostatnie kilka kilometrów zachodniej granicy wyznaczył szybkim pociągnięciem ołówka . Tak to nadmorski port przypadł Polsce. Przy zwiększeniu konkurencji przez przybycie inwestorów z UE szczególnie dobrze wygląda inwestycja w tym miejscu w nieruchomości. Szczecin jako największe miasto regionu cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem. To wszystko powoduje, że ceny szybują jak oszalałe.

Dzisiaj inwestycja w nieruchomości w Szczecinie wiąże się z kilkakrotnie wyższymi nakładami niż jeszcze kilka lat temu. To rodzi jedno zasadnicze pytanie, czy to wszystko nie jest bańką, która kiedyś w końcu pęknie, niosąc za sobą ogromne straty? Na to pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Każdy, który postanawia nabyć jakąkolwiek nieruchomość musi się liczyć z tym, że kiedyś ceny się ustabilizują i mieć nadzieję że będzie to grubo powyżej cen zakupu. W innym wypadku można wiele stracić nie wyłączając całego majątku i dachu nad głową. Jak już o głowie mowa to pozostaje tylko życzyć inwestycji z głową zwłaszcza jeżeli chodzi o "nieruchomości Szczecin"

Daniel Libenskid
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.