Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Ceny nieruchomości.
pokój : jadalnia

Zakup mieszkania to bardzo ważna decyzja w naszym życiu. W zależności od tego jaką gotówką dysponujemy to mamy na rynku ogromny wybór. Od mieszkań jednopokojowych, dwupokojowych, trzypokojowych i wzwyż, jak i domki, segmenty, wille. Ogromny wybór zwęzi się jeśli mamy mało gotówki, ponieważ ceny nieruchomości są przeróżne.

Ceny nieruchomości „skaczą” cały czas, trudno przewidzieć jak będzie za pół roku czy za rok więc zakup mieszkania to ryzykowny krok. Abyśmy nie żałowali wyboru warto zastanowić się jakiej nieruchomości tak naprawdę potrzebujemy. Należy wybierać takie mieszkanie, dom na miarę naszych potrzeb i tego czy będziemy w stanie utrzymać nieruchomość. Ceny nieruchomości zależą od miasta, położenia tego miasta. Mieszkanie np. w Gdańsku może kosztować tyle, a takie samo w Poznaniu mniej lub więcej. Ceny nieruchomości różnią się także tym w której części miasta mieszkanie się znajduje. Nie kupujemy mieszkania na kilka lat, dlatego warto przemyśleć czy lepiej będzie dla nas branie pod uwagę centrum czy raczej na uboczu. Ceny nieruchomości kolosalnie różnią się między jednopokojowym a dwu czy trzypokojowym. Cena nieruchomości z jednym pokojem może nas zachęcić, jednak to chwyt reklamowy, ponieważ właśnie takie nieruchomości są najdroższe patrząc pod względem powierzchni. Ponieważ już dwu pokojowe mieszkanie kosztuje tylko trochę więcej niż jednopokojowe. Warto lepiej kupić dwu czy trzy pokojowe niż jednopokojowe. Płacimy trochę więcej, ale mamy powierzchnię większą. Ceny nieruchomości z jednym pokojem są bardzo wysokie. Zawsze wybierając jeden pokój przepłacamy.

Nie zawsze cena nieruchomości jest adekwatna do mieszkania. Dlatego warto sięgnąć po radę rzeczoznawcy, który pozwoli nam wycenić mieszkanie, czy naprawdę jest tyle warte.
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.