Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Ceny mieszkań w dół?
mieszkania : ceny nieruchomości

Jeszcze rok temu sprzedaż mieszkania była niekorzystna dla sprzedającego i nadal tak jest, jednak dla szukającego mieszkania to czas wręcz idealny. Ceny mieszkań spadają i będą spadać jeszcze długi czas, dlatego teraz kupić mieszkanie warto, ponieważ skorzystamy na tym nie mało.

Ceny mieszkań jeszcze niedawno były bardzo wysokie, jednak mieszkania stały i się nie sprzedawały. Z miesiąca na miesiąc ceny mieszkań spadają, pomału jednak spadają i można to zauważyć. Problem jest jednak gdzie indziej, z kredytem jest coraz trudniej więc nawet jeśli bardzo chcemy, bo korzystne są czasy na kupno, to nie możemy. Ale dla tych, którzy z kredytem problemu nie mają mieszkania czekają z otwartymi drzwiami. Warto kupować teraz, możemy znaleźć naprawdę warte ceny mieszkania, które kiedyś byłyby z dwa razy większą ceną. Ceny mieszkań spadają, możemy w takiej sytuacji skorzystać i zaryzykować kupić mieszkanie do remontu, cena dużo niższa niż kiedyś, a po wyremontowaniu pod nasz gust będziemy mogli cieszyć się pięknym mieszkaniem. Dla ludzi z możliwościami jest to okres kiedy można rozejrzeć się za mieszkaniem pod wynajem. Kupimy własne cztery M za grosze, a będziemy mogli przez wiele lat na nim zarabiać. Teraz to bardzo dobry czas, ceny mieszkań nie straszą, a można zainwestować w coś co latami będzie zarabiało na nas. Tym bardziej, że to może być chwilowe na rynku nieruchomości. Nigdy nic nie wiadomo, a mieszkanie to bardzo dobra inwestycja.

Ceny mieszkań raz idą w górę a za chwilę w dół, teraz i jeszcze przez kilka miesięcy na pewno jest to chwila na wielkie inwestycje w mieszkania. Nic tylko kupować własne cztery ściany i cieszyć się tym już do późnej starości. Taka okazja może się nie powtórzyć przez kolejne kilka lat, dlatego warto teraz szukać wymarzonego mieszkania i je kupić.
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.