Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Krzywy domek w Sopocie najdziwniejszy
architektura : krzywy dom w sopocie : krzywy domek

Krzywy Domek w Sopocie powstał w 2003 roku, inspiracją były rysunki Jana Marcina Szancera, Pera Dahlberga i projektów Gaudiego. Deptak w Sopocie to miejsce gdzie domek został zbudowany.

Krzywy Domek w Sopocie został nominowany jak najdziwniejszy budynek świata i tę nominację wygrał. A więc co skutkuje tym, że wszyscy turyści przybywający do Sopotu robią tysiące zdjęć tego domku. Zbudowany na słynnym deptaku w Sopocie stoi sobie wśród wielu restauracji, gabinetów kosmetycznych, sklepów. Krzywy Domek w Sopocie to atrakcja dla tego miasta, która przyciąga mnóstwo ciekawych turystów. W budynku tego domku swoją siedzibę ma Radio RMF FM. Krzywy Domek w Sopocie jest podzielony na dwie części, w jednej znajdują się puby, restauracje, zaś w drugiej wystawy, wydarzenia artystyczne. Wygląda on niesamowicie i nic dziwnego, że wygrał nominację na całym świecie. Trzeba go zobaczyć na żywo, aby zdjęcia mogły odzwierciedlić to jak naprawdę wygląda i jest podziwiany. Krzywy Domek w Sopocie jest położony w takim miejscu gdzie przebywa najwięcej ludzi szukających rozrywki, radości, relaksu. Na ulicy gdzie znajdują się normalne, proste domy taki Krzywy Domek w Sopocie wygląda komicznie, a jednocześnie przyciąga wzrok. Z zewnątrz wygląda lepiej niż wewnątrz, ale niesamowitym uczuciem jest być w kawiarence na kawie i wiedzieć gdzie się znajdujemy, to takie niesamowite. Krzywy Domek w Sopocie należy zobaczyć na żywo, aby przeżyć to cudowne uczucie, zdjęcia tego nie pokazują. Krzywy Domek w Sopocie to bardzo ciekawa atrakcja trójmiasta, przy okazji wybierania się nad morze możemy zobaczyć coś czego nigdzie indziej nie zobaczymy.

Niesamowite uczucie jest również dlatego, że to właśnie Krzywy Domek w Sopocie wygrał jako najdziwniejszy budynek na świecie.

Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.