Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Pomysł na poddasze.
Dom : poddasze

Poddasze to pomieszczenie, które po zbudowaniu domu staje się dodatkowym atutem. Często zostaje niezagospodarowaną częścią domu i zapomnianą. Używamy poddasza jako miejsca do składowania rzeczy niepotrzebnych, zbędnych, które zawadzają nam w domu. Również wykorzystujemy poddasze jako miejsce do suszenia prania. Możemy mieć większe ambicje i zmienić poddasze w pięknie zagospodarowany pokój, łazienkę, kuchnię, sypialnię czy salon.

Wszystko zależy od konstrukcji, kształtu dachu, kąta nachylenia, wysokości, umiejscowienia. Poddasze to dodatkowe pomieszczenie, które warto w ciekawy sposób zagospodarować. Należy przed tym pomyśleć jakie pomieszczenie dodatkowe nam się przyda. Nachylenie dachu może nie być wcale przeszkodą czy wadą, ponieważ pomieszczenia z takim nachylenie wyglądają bardzo ciekawie i są w modzie. Z poddasza możemy zrobić wszystko praktycznie. Może to być dodatkowy pokój gościnny kiedy będziemy spodziewać się gościa to z pewnością spodoba mu się piękny pokój na poddaszu. Krnąbrny nastolatek potrzebujący swojego pokoju, możemy zrobić z poddasza ciekawy pokój dla dziecka. Aby nastolatek mógł poczuć się jak dorosły, sam na swojej przestrzeni. Dodatkowa łazienka na poddaszu z wielką wanną. Kiedy na dole dzieją się sceny dantejskie i dzieci kłócą się o łazienkę Ty możesz zanurzyć się w wannie w łazience na poddaszu i przeczekać nieporozumienia dzieci. Poddasze może okazać się również romantyczną sypialnią dla Was. A wpadające o poranku słońce zacznie przybierać ciekawe kształty na podłodze. Poddasze to pomieszczenie najcichsze. Więc warto wybrać tutaj takie pomieszczenie, które będzie spełniało swoją rolę. Jeśli mamy duże poddasze to możemy zagospodarować je na kilka pomieszczeń.

Poddasze to miejsce w domu, o którym często zapominamy zagracając je różnymi pudłami. Warto odkryć to miejsce na nowo i stworzyć tam raj na ziemi, czyli sypialnię lub kącik nastolatka czy wymarzoną łazienkę z wielką wanną.
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.