Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Pomysł na gabinet.
Pokój : gabinet

Trudno podzielić życie zawodowe i osobiste kiedy trzeba pracować również w domu. Wtedy przynosimy pracę do naszego domu i porządek w naszych dokumentach jest bardzo ważny. Aby niczego nie zgubić musimy mieć swoje miejsce do pracy. A więc potrzebny nam nasz gabinet, a do tego możemy także urządzić bibliotekę. Jeśli jest nam potrzebna.

Gabinet to miejsce pracy, dlatego powinien mieścić się w takiej części domu gdzie jest w miarę cicho i spokojnie. Nie planujmy gabinetu blisko kuchni, pokoju dzieci czy salonu. Dobrym pomysłem będzie lokalizacja blisko sypialni lub na poddaszu. Gabinet to oczywiście biurko, większe, mniejsze, zależy jakie mamy potrzeby. Obok biurka w gabinecie świetnie będzie prezentować się komoda na dokumenty. Gdzie umieścimy segregatory, szufladki na teczki. Jeśli ma to być gabinet wraz z biblioteką wtedy idealnym pomysłem będą regały do samego sufitu praktycznie. Całe obłożone książkami, robią wrażenie, ale również pozwalają na umieszczenie wszystkich naszych zdobyczy. Takie regały oszczędzają miejsce, nie musimy zajmować całego gabinetu książkami. W gabinecie takie regały mogą być bez drzwiczek, a mogą być takie, które schowają książki. Największe wrażenie robią regały bez drzwiczek. W gabinecie na chwilę odpoczynku przyda się wygodny fotel, kanapa ze stoliczkiem. W gabinecie najkorzystniej ustawić biurko blisko okna, nie będziemy tak szybko męczyć oczu, ale również nie będziemy odczuwać zmęczenia. Brak światła, słońca szybko męczy. Gabinet w jasnych kolorach lepiej nastraja do pracy i pozwala skupić się na danej rzeczy. Dlatego unikajmy ciemnych kolorów. I pamiętajmy o dobrym oświetleniu.

Gabinet to miejsce pracy w domu. Dobrze urządzony pozwala skupić się na pracy, nie męczyć tak szybko i w chwili przerwy odpocząć.
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.