Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Hotel DoubleTree by Hilton w Łodzi
Hotel : DoubleTree by Hiton w Łodzi

Dla gości przybywających do Łodzi czy to z zagranicy czy też nie największym problemem tego miasta był brak hotelu. Hotel dla gwiazd, biznesmanów, osób przyjeżdzających na ważne spotkania nie istniał. Trzeba było wybrać się wieczorem do stolicy, aby przenocować. Ma to się zmienić, bowiem w Łodzi powstaje jeden z największych hoteli w Łodzi DoubleTree by Hilton, koło dawnej wytwórni filmowej.

DoubleTree by Hilton wznosi firma Film Hotel należąca do grupy TOYA, a hotel powstanie do końca tego roku. Przybywające osobistości będą mogły nareszcie spokojnie w przenocować w Łodzi zamiast szukać hotelu gdzie indziej. Na jego elewacji pojawi się kadr z pierwszego nakręconego po wojnie w Polsce filmu fabularnego. W DoubleTree by Hilton trwa też układanie instalacji: rurociągów, wentylacji, instalacji przeciwpożarowej. Będzie on miał 10 pięter i cztery gwiazdki. Jego projekt powstał w warszawskiej pracowni APA Kuryłowicz&Associates. Hotel DoubleTree by Hilton ma posiadać 200 pokoi, restaurację na 300 zł i osiem sal konferencyjnych. A w nich ma się pomieścić nawet 1000 osób. Polska z pewnością, a w szczególności Łódź zwiększy swoją wartość, w końcu będzie można w nim w luksusach pomieszkać. Dla wielu ludzi, którzy ze względów zawodowych muszą przyjeżdżać do tego miasta hotel będzie zbawieniem. Z pewnością czekają już z niecierpliwością na koniec budowy. Ma to być elegancki hotel, z obsługą najwyższej jakości, pokoje luksusowe i wyposażone we wszystko co tylko możliwe. Patrząc na potężne prace na budowie dziw bierze, że hotel zostanie oddany do użytku już pod koniec tego roku.

Z pewnością będzie to jeden z najpiękniejszych hoteli w Polsce. A także najbardziej nowoczesny. W Łodzi powstaną jeszcze cztery inne hotele.
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.