Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Architektura sztuką?
architektura : sztuka

Architektura, jako że jest uważana za jeden z najlepiej płatnych i jednocześnie najciekawszych zawodów, jako kierunek studiów cieszy się ogromna popularnością w naszym kraju. Coraz to więcej młodych ludzi chce spróbować swoich sił w tej branży, stwarzając tym samym coraz to większa konkurencję na rynku pracy.

Nie ulega wątpliwości, że wybór ten może okazać się przygoda na całe życie. architekura sztukąJednakże decydując się na taki krok trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że architektura to nie tylko nauka setek matematycznych wzorów, godziny ślęczenia nad książkami tylko po to, by przyswoić sobie tylko suchą teorię. W momencie gdy naprawdę chcemy być dobrzy w swoim fachu, musimy zdać sobie sprawę z faktu, że ważne są tu nie tylko zdobyta teoria i odbębniona praktyka, ale także pewne wrodzone predyspozycje. Chociaż wiele osób zapewne nie zgodziłoby się z tą teorią, uważam że architektura jest w pewien sposób sztuką, a sama osoba tworząca szkic może zostać uznana za artystę. Każdy na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że zaprojektowanie określonej przestrzeni wymaga nie tylko zdolności projektowania, ale także dosyć wyrafinowanego gustu, dobrego smaku dzięki któremu klienci będą skłonni powierzyć swoje domostwo własnie tej konkretnej osobie. Nie mniej istotne są tutaj cierpliwośc i dokładność, które okazują się niezbędne podczas tworzenia szkiców.

Nie ulega wątpliwości, że architektura jest dziedziną trudną, w której na pewno nie każdy będzie w stanie sie odnaleźć. Z drugiej jednak strony osoba nie wybijąjąca się pod względem artystycznych zdolności, ale zmotywowowana do pracy i chętna do nauki nowych rzeczy, przy odrobinie samozaparcia w również w przyszłości ma szanse stać się rozchwytywanym specjalistą.

Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.