Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Zmiana wnętrza
aktualności : pokój

Tak, to możliwe. Kiedy pragniemy coś zmienić w naszym mieszkaniu zapożyczamy się, robimy remonty, brudzimy całe podłogi, a później sprzątamy. Nasza zmiana wnętrza trwa tygodniami, ponieważ zatrudnieni ludzie do tego opóźniają go. Tymczasem nasza zmiana wnętrza może być prosta, szybka i bezbolesna, czyli bez remontu. Jak to zrobić?

Pierwszym pomysłem na zmianę wnętrza jest zmiana ścian. Zmiana ścian nie tylko w pokoju, ale również w kuchni czy łazience. Fototapeta, naklejki, które są teraz bardzo modne mogą rozwiązać naszą nudną ścianę w kuchni czy pokoju w piękne zmienione wnętrze. A jeszcze do tego zachwycające. Naklejki, tkaniny czy fototapeta są świetnym sposobem na to, aby zmienić wnętrze, ale także ukryć mankamenty ściany. To co jest jeszcze w nich świetne to, że możemy bez problemu je zamontować i zdjąć jeśli nam się znudzą. Ciekawą zmianą wnętrza mogą okazać się również drzwi. A co możemy z nimi zrobić? A otóż możemy je pomalować. W zależności od tego jakie mamy ściany w wybranym pomieszczeniu, kiedy nasze ściany są ciemnego koloru to drzwi pomalujmy na jasny, a jeśli jasnego to ciemne drzwi. Świetnie sprawdzą się także naklejki. Ciekawym i teraz bardzo popularnym pomysłem na zmianę wnętrza jest stworzenie naszej osobistej galerii. Nie muszą to być tylko zdjęcia, ale także obrazki wycięte z gazet i oprawione w ramki. Najlepiej umieścić je w grupach i o różnych wielkościach obrazach. A jeszcze ciekawszym i praktycznym wyjściem jest ustawienie ramek na półkach zawieszonych na ścianach. Zawsze możemy kolejność zmienić, coś zdjąć, a coś dodać.Zmiany wnętrza dodają nam energii do życia, zmagania się z problemami. Bardzo często po prostu potrzebujemy takich zmian.

Zmiany wnętrza mogą całkowicie odmienić nasze mieszkanie. Jednak sztuką jest zrobić to bez remontu, a całkowicie nadać inny charakter naszych pokoi, kuchni, łazienki, sypialni.
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.