Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Platynowe Wiertło - konkurs na najlepszy obiekt budowlany roku
platynowe wiertło : konkurs : firmy budowlane

"Fot.Bosch"

Platynowe Wiertło to organizowany cyklicznie konkurs promujący najlepszych wykonawców budowlanych na naszym rodzimym rynku. Organizatorem konkurs jest firm Bosh- Elektronarzędzia.

16kwietnia podczas konferencji prasowej w Warszawie oficjalnie rozpoczęła się XIII edycja konkursu. Jest to konkurs na najlepszy obiekt budowlany roku. Do tegorocznej edycji obiekty można zgłaszać w czterech następujących kategoriach:
- budownictwo mieszkaniowe
- budownictwo użyteczności publicznej
- przebudowy i modernizacje
- obiekty inżynieryjne
Wszystkie firmy budowlane, zarówno te małe i duże mogą stanąć do konkursu. Także firmy bardzo młode, które działają od niedawna. Także organizator daje równe szanse wszystkim firmom. Warunkiem jest to aby obiekt, który został zgłoszony do konkursu przez te firmy był oddany do użytkowania na terenie Polski w okresie pomiędzy 1 września 2007 roku a 31 września 2008 roku. Ostateczny termin w jakim można się zgłosić to 31 września 2008roku. Natomiast wyniki konkursu ogłaszane są na początku 2009 roku.

Od zeszłorocznej dwunastej edycji nagrodę dostaje także architekt nagrodzonego obiektu. Wszystkie obiekty mogą być zgłaszane do konkursu zarówno przez głównego wykonawcę jak i przez architekta czy inwestora. Jury składające się z architektów, dziennikarzy oraz inżynierów wyłoni zwycięsce konkursu. Jury będzie brało pod uwagę to, czy firma stosuje innowacyjne materiału i technologie najnowszej , czy obiekty chronią środowisko naturalne oraz to czy są energooszczędne. Ważnym aspektem jest także to, czy obiekt został oddany do użytku w terminie.

Dla firm biorących udział w konkursie to przede wszystkim prestiż i potwierdzenie najwyższej jakości usług. Dla takiej firmy wyróżnienie to bezpłatna promocja a co za tym idzie możliwość pozyskania nowych klientów.

Więcej na www.platynowewiertlo.pl
Ankietę można pobrać tutaj
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.