Nieruchomości Architektura Budownictwo

TwojePodworko.pl
mapa strony strona główna

Garderoba
aktualności : garderoba

To gdzie trzymamy swoje ubrania zależy głownie od tego jakie mamy warunki mieszkaniowe. Kiedy możemy pozwolić sobie na garderobę chętnie ją urządzamy, ponieważ pozwala to nam na „ukrycie” naszych rzeczy. Garderoba oszczędzi nam również czasu na awaryjne sprzątanie kiedy to wpadają niespodziewani goście. To także sposób na uporządkowanie sobie mieszkania.

Garderobę możemy urządzić na dwa sposoby. Kiedy mamy duże mieszkanie, dom i możemy wyodrębnić oddzielne pomieszczenie i wtedy kiedy nie możemy tego zrobić. Garderoba oddzielna, czyli osobne pomieszczenie to więcej możliwości. W takiej garderobie można poustawiać mnóstwo „szaf” z wieszakami na ubrania, szafki na buty, kosze na nasze drobiazgi, na bieliznę. W takiej garderobie możemy również bez wahania powiesić duże lustra. Lustro w garderobie to obowiązek, czyż nie lubimy przejrzeć się kiedy dobierzemy już ubranie? Garderoba bez lustra jest nie kompletna. Kiedy nie mamy miejsca na to, aby pozwolić sobie na osobną garderobę wtedy wykorzystajmy duży pokój – sypialnię najlepiej. Garderoba zrobiona w dużej sypialni to nic trudnego – wystarczy postawić ściankę działową, oddzielającą 3 sypialni od 1. Ścianka oddzielająca sypialnię od garderoby może być fantazyjnie zrobiona – tapeta w ciekawe wzory, grube ozdobne szkło zamiast ściany. Garderoba może także znajdować się w sypialni nie ukryta. Jeśli to nam nie przeszkadza możemy i tak. Garderoba przechowuje nasze ubrania, dodatki nie ukrywając ich. W garderobie nie mamy szaf, szafek z drzwiczkami. W garderobie rzeczy powinny wisieć swobodnie , abyśmy mieli łatwy dostęp do nich.

Garderoba to miejsce na wszystkie nasze ubrania, dodatki, buty w ten sposób mamy to co potrzebne w jednym miejscu. Pozwoli nam to utrzymać porządek i szybko wyszykować się do wyjścia.
Daniel Libeskind
Moda na zakup
nieruchomości w
Hiszpanii i Bułgarii
Unia zmienia
prawo dotyczące
kredytów konsumenckich
Top 10
najbrzydszych budynków
w Polsce
Top 10
najładniejszych budowli
w Polsce
Czy warto
inwestować w
nieruchomości
w Szczecinie?
Copyright 2008. All rights reserved.